Bilinçli Hayvan Sahipliliği Özel Eğitimi

sarin-resampleYeni bir hayvanınız var ya da uzun yıllardır birliktesiniz, aklınızda cevap bulamadığınız sorular, çözemediğiniz sorunlar var ya da hayvanınızla iletişim sorunları yaşıyorsunuz. Bunun nedeni hayvanınızın davranışlarını doğal olarak anlayamamanız ya da sizin isteklerinizi hayvanınıza anlatamamanız yani karşılıklı iletişim eksikliği yatıyor olmalı.

Hayatınızı paylaştığınız canlı ile aynı dili konuşamayabilirsiniz fakat iletişim için dile gerek yoktur söz konusu hayvanlarsa onları anlamanın ve kendinizi anlatmanın farklı yöntemleri var.

Bu yöntemler her canlı için farklıyken söz konusu iki taraf olunca yöntemlerin sayısı her bir durum için değişkenlik göstermekte ve bu yöntemleri uygulamak için profesyonel destek almanız gerekmektedir.

Sokakta birlikte yürüme sorunları, seyahat sırasında yaşanan sorunlar, diğer hayvanlara ya da insanlara karşı gösterilen tepkiler, evdeki sorunlar, istenmeyen davranışların ortadan kaldırılmasında ve hayvanınızla iletişimin artmasında size ve hayvanınıza özel eğitimlerimiz sizin istekleriniz doğrultusunda konunun profesyonelleri tarafından belirlenmekte ve çözümler sunulmaktadır. Bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.