Köpek ve Aile Uyum Programı

Aileler köpeklerinin onlara uyumlu olmasını isterler. Özellikle bu istek köpeğin bazı temel komutları öğrenmesi ve evde ve dışarda uyumlu olması ile sağlanmaktadır.

Bu uyumu oluşturmak ve devam ettirmek gerekiyor. Çünkü davranış değişkendir ve bir kararlılık ister.

Köpeğin neyi nasıl yapacağına, nasıl davranacağını etik kurallar dahilinde ailesi karar vermektedir, bu kararı verirken biz aileye köpeğin ne olduğunu, nasıl bir sosyal yapıda olduğunu ne ihtiyaçları olduğunu öğretiriz ve aileden bir taslak isteriz. Bu taslak doğrultusunda aile ile köpeğin uyumu için özel bir eğitim programı oluşturularak köpekle ailenin uyumlu olmasını sağlayacak köpekte davranış geliştirilmesi, ailenin köpeğine rehberlik edecek becerileri kazanmasını eğitimlerimizi sağlar ve çevresel düzenlemeler konusunda öneriler sunarız.

Köpeğiniz davranışlarını geliştirdikten sonra sizin yapmanız gereken bu davranışlara rehberlik etmenizdir.

Köpeğin hiçbir zaman alfa gibi dominant bir ilişkiye ihtiyacı olmaz, aksine köpek yaptığı davranışın doğru ya da yanlış olduğunu sorgular, bu programda köpeğe nelerin doğru nelerin yanlış olduğunu öğretirken, aileye de köpeğine doğru ve yanlışı nasıl göstereceğine, doğruları nasıl arttıracağına ve yanlışları nasıl azaltacağına dair donanım sağlarız.

Programımız köpeğin yaşadığı ortamda ve tercihen ailesiyle birlikte sürdürülmesi ile başarılı bir sonuç elde edilir.

İletişim için, whatsapptan ya da sms ile ad-soyad bilgisi ve ”davranış tedavisi ile ilgili bilgi almak istiyorum” şeklinde mesaj gönderirseniz, size uygun olduğumuzda daha rahat geri dönüş yapabiliriz.

Whatsapp ya da sms için iletişim numaramız; 0543 934 1443