Yavru ve Genç Köpek Zihin Gelişim Programı

Yavru(0-3 ay) ve genç(3-6) köpeklerin zeka ve algısal gelişim süreçlerinin aktif olarak çalıştırılması, konsantrasyon kabiliyetinin arttırılması, köpeklerin hem bulundukları yaşta hem de ileri yaşlarda, öğrenme, sorunlarla başa çıkma, davranış sorunlarının engellenmesi gibi hem aile hem de köpek için çok önemli olmaktadır.

Bu dönemde kontrollü ve güvenli ortamlarda olumlu sosyalizasyon deneyimleri yaşayan, yaşıtları ve diğer canlılarla iletişim kurma şansı yakalayan köpekler gelişim süreçlerini kalite geçirmesi için programlanmış bir programdır.

Programımızda köpeklerin gelişimi için haftalık dönemlere göre uygun oyunlar, uyaranla, sosyal ve bireysel iletişimler Veteriner Psikoloji Danışmanı ve Veteriner Hekim Gökhan DURUKAN tarafından uygun bireyler ve en fazla 4 köpekli sınıflar düzenlenerek tüm köpeklerin ve ailelerin bu süreçleri en mutlu ve en sağlıklı geçirmeleri için tasarlanmıştır.

Programımız hem teorik hem de uygulamalı bir müfredattan oluşmaktadır.

4 hafta süren programın da aileler ve köpekleri, hem güzel zaman geçirmekte hem de gelişimlerine uygun çalışmalar yapmaktadırlar.

Programımıza katılmak ve detaylı bilgi almak için:

0543 934 1443